.

.

Суанрет Дете Бебе Момчиња Летни Тимови Кратки Ракави Писмо Говеда Печатење Блузи + Врвки Шорцеви Облека Поставува Сива 2 Години

Суанрет Дете Бебе Момчиња Летни Тимови Кратки Ракави Писмо Говеда Печатење Блузи + Врвки Шорцеви Облека Поставува Сива 2 Години

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дете Момчиња Летна Облека Поставува Кратки Ракави Писмо Говеда Печатење Врвови + Шорцеви Со Цврста Боја. Големина(см)tttttttttt. 70 Ttops Должина : t32t Bust : t48пресврт : t38 Tpants Должина : t22, 5tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t34t Bust : t50пресврт : t40 Tpants Должина : t24tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t36t Bust : t72пресврт : t42 Tpants Должина : t25, 5tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t38t Bust : t75пресврт : t44 Tpants Должина : t27tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t40t Bust : t100пресврт : t66 Tpants Должина : t29tadvisted Возраст : t2-3 Години. tttttt TTT T T T T t t t t t t t. 70 Ttops Должина : t12. 60 t Bust : t18. 90 пресврт : t14. 96 Tpants Должина : t8. 86 tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t13, 39 t Bust : t19, 69 пресврт : t15, 75 Tpants Должина : t9, 45 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t#REF!пресврт : т16, 54 Должина На тапанти : т10, 04 тадвидирана Возраст : т12-18 Месеци. 100 t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t#REF!пресврт : т17, 32 Должина На тапанти : т10, 63 тадвидирана Возраст : т18-24 Месеци. 110t Tops Должина : t15. 75 t Bust : t#REF!пресврт : т25, 98 Должина На тпант : т11, 42 тадвидирана Возраст : т2-3 Години. Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук. Должина На Ракавот : Кратко. Тип На Шема : Писмо, Говеда. Јака : о-вратот. Пол : Момче. Тип На Ставка : Сетови. Вклучен Пакет : . 1 х врвови + 1 х шорцеви . Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од материјал за мешавина од памук, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца. Дизајн : мали момчиња летни комплети за облека од 2 парчиња, букви со кружен врат со кратки ракави и маица за печатење говеда + шорцеви со врвки со цврста боја, многу погодни за кожата. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, туш за бебиња, семеен собир, фестивал, улична облека, фотографија и така натаму. Големина Забелешка : 0-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 Години. Големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 х врвови + 1 х шорцеви. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата