.

.

Мишуовоти Божиќна Топка Насликана Топка Пакет Божиќни Украси Подарок Кутија Топки Новогодишна Елка Приврзок Партиски Украси Сина Една Големина

Мишуовоти Божиќна Топка Насликана Топка Пакет Божиќни Украси Подарок Кутија Топки Новогодишна Елка Приврзок Партиски Украси

DEN 223.20

Количината на стоката
Това е достапна

12 ПАРЧИЊА Божиќна Топка 6 см Пакет Со Насликани Топки Божиќни Украси Подароци Кутии Со Новогодишна Елка Украси За Забави За Приврзоци Карактеристики : декорацијата На Божиќниот приврзок е изработена од пвц материјал со прекрасни детали. Дајте ви искуство што може да се користи долго време.Врвот е дизајниран со јаже за лесно закачување каде сакате, прекрасна декорација во близина на прозорци, врати, Новогодишни елки, камини.Овие Божиќни приврзоци се одлична декорација За Божиќ, деловни згради, спални соби, трговски центри, хотели, клубови.Список за пакување : Содржи 12 производи.Нашите украсни занаети за приврзоци се погодни за Новогодишни украси, а исто така и за свадби, роденденски забави и други празнични украси, а може да се користат и како слатки подароци за пријателите и семејството.12 ПАРЧИЊА Божиќна топка 6 см насликана топка Пакет Божиќни украси подароци кутии Со Кутии За Новогодишна елка украси за забави за приврзоци материјал : Пвц боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 200gpackage големина : 18x24x7cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Висок квалитет, уникатен дизајн, модерен. Домашни украси / домашни алатки кои често се користат во секојдневниот живот, нетоксични и безопасни, без чуден мирис, може да се користат по отворањето. Можете сами да го користите или да го дадете на пријатели или роднини. Тоа е задолжителен производ за домашен живот. Совршена Божиќна Декорација На Домот-Погодна За Виси Новогодишна Елка, Украс за Забави, Подароци... Услуга Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не на време, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата