.

.

маици outfmvch за мажи машки летен секојдневен тркалезен врат човеч 3d маица блуза блузи маица женски врвови

маици outfmvch за мажи машки летен секојдневен тркалезен врат човеч 3d маица блуза блузи маица женски врвови

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - US : 8 - - велика Британија : 12 - - еу : 38 - - биста : 104см/40.94" - - РАМО : 44см/17.32" - - Ракав : 21см/8.27" - - Должина : 70см/27.56". Големина : М - - САД : 10 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 - - ЕУ : 40 - - Биста : 108см/42,52 "- - Рамо : 46см/18,11 "- - Ракав : 22см/8,66" - - Должина : 72см/28,35". Големина : Л - - САД : 12 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - ЕУ : 42 - - Биста : 113см/44.49 "- - Рамо : 48см/18.90" - - Ракав : 23см/9.06" - - Должина : 74см/29.13". Големина : XL - - US : 14 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 - - ЕУ : 44 - - Биста : 118cm/46.46" - - Рамо : 50cm/19.69" - - Ракав : 24cm/9.45" - - Должина : 76cm/29.92". Големина : XXL-US : 16 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 - - ЕУ : 46 - - Биста : 124cm/48.82 "- - Рамо : 52cm/20.47 "- - Ракав : 25cm/9.84" - - Должина : 78cm/30.71". Големина : XXXL - - САД : 18 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 - - ЕУ : 48 - - Биста : 130cm/51.18" - - Рамо : 54cm/21.26" - - Ракав : 26cm/10.24" - - Должина : 80cm/31.50" Outfmvch маици За Машки Летни Обични Тркалезни Вратот Човеч 3 D Маица Блуза Блузи Маица МАШКИ ВРВОВИ. Машки Лето Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Човеч 3Д Печатење Маица Блуза Блузи Маица Карактеристики : € Материјал●изработен е од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. ①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за спорт, плажа и секојдневен, и верувам дека ќе ви се допаднат. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ●Натпревар●Совршено совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, фармерки и така натаму. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Дневен И забавен стил : Мода и рекреативен материјал : Обичен Тип на шема На облека : печатена должина на Ракавот : Кратка Облека : Погодна за големината што добивате : МАИЦА ОД 1 ПАРЧЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата