.

.

Нов Стандард Замена Патнички Страна Вратата На Фаровите, Одговара 1973 - Шевролет Блејзер

Нов Стандард Замена Патнички Страна Вратата На Фаровите, Одговара 1973 - Шевролет Блејзер

DEN 2079.84

Количината на стоката
Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Стандардна Замена На Страничната Врата На Патниците, Хром/Сребро. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Врата на Фаровите. Тоа Одговара На Вашиот 1973-1978 Шевролет Блејзер. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Патнички Страна Вратата На Фаровите, Се Вклопува 1973-1978 Шевролет Блејзер Хром/Сребро, Изработени Од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата