.

.

Симпатична Тинејџерска Девојка Есенска Јакна Секојдневна Облека Со Врвки Со Патент Y3825K Дуксер со Џебна Женска Мода Секојдневен Еднобоен Долг Ракав Денот На Вљубе?

Симпатична Тинејџерска Девојка Есенска Јакна Секојдневна Облека Со Врвки Со Патент Y3825K Дуксер со Џебна Женска Мода Секојдневен

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Мода Секојдневен Еднобоен Долг Ракав Денот На Вљубените Печатен Џемперопис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен,Материјал : 95% Полиестер,5% тип На Спандекспатерн : стил на печатење : обична должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 x женски врв ● Материјал : Памук и полиестер,овие материјали се дебели и удобно,ве загрева во fall и зима. ●Дизајн : жени Со Пуловер Со Половина патент, преголеми дуксери, дуксери со четвртина патент,јака за рамо со капка,џемпер со долги ракави со 1/4 патент,есенски тимови за жени,зимска модна облека,casетска облека, секојдневен стил на руно y2k. €Натпревар : Оваа Fashion Модни Дуксери Е Идеален Избор во Вашата Гардероба,Еден од Најдобрите Избори за Есенски и Зимски Тимови. Лесно Се Совпаѓа Со Панталони,Фармерки,Џогери,Спортски Панталони;И Можете Да Одговарате На Се Што Ви се Допаѓа Внатре,како Кошули За Подмачкување,Резервоар,Кроп Топ, Елек Итн. ①Прилика : Овој Дуксер Со Пуловер Е Погоден за Секојдневен,канцелариски,забавен,училишен,трчање,спорт,теретана,танцување,лизгање,пешачење,велосипедизам,јого,пролет,fall и Зима. Лесен Дуксер За Жени : женски пуловер дуксер /дуксер со качулка /дуксер со долги ракави со качулка/црн пуловер качулка/плус големина обичните дуксери за пуловер се совршени за спарување со прекрасен ѓердан за одржување на стилски изглед и лесно се совпаѓаат со фармерки, тесни хеланки, шорцеви, панталони и високи чизми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата