.

.

Инктастичен Ден На Бабите И Дедовците Го Сакам Мојот Подарок За Нона Бебе Момче или Девојче Боди

Инктастичен Ден На Бабите И Дедовците Го Сакам Мојот Подарок За Нона Бебе Момче или Девојче Боди

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Денот На Бабите И Дедовците Го Сакам Мојот Ползавец Нона Доенчиња. Инктастичен Ден На Бабите И Дедовците Го Сакам Моето Боди Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Унисекс Црвено 12 Месеци. Денот На Бабите И Дедовците Го Сакам Мојот Ползавец Нона Доенчиња. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. деца баба дете дете jmg едно парче новороденче ползавец.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата