.

.

Женски Врвови Женска Мода Велигденски Гоблин Печатење Тркалезен Врат Лабава Блуза Со Кратки Ракави Врв М

Женски Врвови Женска Мода Велигденски Гоблин Печатење Тркалезен Врат Лабава Блуза Со Кратки Ракави Врв М

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

UDAXB Женски Врвови Женска Мода Велигденски Гоблин Печатење Круг Вратот Лабава Краток Ракав Блуза Врвот. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Темно Сива,Сива,Бела,Жолта,Морнарица,Црна,Црвена Големина : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ,Хххлслс Должина На Ракавот : Кратко Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патување : 1 блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ✯●Мека Ткаенина● : женските кошули со плус големина се изработени од Полиестер. Ткаенината е мека, лесна и дише, мазна за вашата кожа, нема да биде жешка во текот на летото, нема да се држи до вашата кожа, нема да гледа преку намалување или избледување. ✯_Карактеристики : Обични Печатени Врвови За Туника За Жени, Краток Ракав, Врат На Екипажот, Симпатичен Дизајн На Предната Чипка, Спојување И Плисирање,Стилски Возбудувања На Предната И Задната Страна, Лесно Се Крие Стомакот, Дише И Вграден,Лесно Се Покажува Вашиот Совршен Figure.It Е Добар Избор за Вашата Гардероба. ✯€Моден Натпревар : женската блуза може да одговара со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Можете исто така да се вратите на секојдневниот рутински стил со тоа што ќе го напикате со фармерки. Облечените кошули за жени се совршени за секојдневен стил за да покажат искусни и убедени. ✯+Прилика : шифонските блузи за жени имаат убав изглед додека се одлични за изработка. Женски врвови секојдневен е погоден за секојдневни, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. ✯€Перење q : Машинско перење или рачно перење, закачете се да се исуши.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата