.

.

Меридијан Мебел Мирамар Крем Издржлив Лен Текстура Модуларен Пресек

Меридијан Мебел Мирамар Крем Издржлив Лен Текстура Модуларен Пресек

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опуштете се и оставете ги вашите грижи да лебдат додека сте завиткани во границите за добредојде на Овој Модуларен Пресек Мирамар. Овој софистициран модуларен пресек е направен од премиум материјали со цврста рамка која обезбедува издржливост и долготраен работен век. Мекиот крем тапацир со текстура на лен на овој модуларен пресек прави да се чувствува супер попустливо на кожата. Спарете го овој дел со други предмети во колекцијата Мирамар за целосен изглед бравите одоздола го прават спарувањето брзо.Карактеристики : Мек Крем Издржлив Ленен Тапацир Од Полиестерска Ткаенина Модуларен За Создавање Бесконечна Конфигурацијасесно Прикачете Со Помош На Бравата За Прицврстување Под Современиот Дизајн Спецификации : Тежина На Производот : 239,8 килограми Мек Крем Издржлив Ленен Полиестерски Тапацир, Модуларен За Создавање Бесконечни Конфигурации, Лесно Прикачете Со Помош На Бравата За Прицврстување Одоздола, Современ Дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата