.

.

Ауледио Држач За Кригла Со Организатор На Држачи За Чаши За Корпа За Складирање Со Корпа За Складирање За Црна Кујнска Плоча

Ауледио Држач За Кригла Со Организатор На Држачи За Чаши За Корпа За Складирање Со Корпа За Складирање За Црна Кујнска Плоча

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставно кажете ни и ние или ќе го замени или наплата според вашиот избор!Со мултифункционален дизајн, овој практичен организатор прави одличен подарок за празници,Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката и родендените. Совршено е за познавач на кафе или шолја или за секој што сака да го среди својот дом. Голем капацитет : овој држач за шолја за кафе може да собере 12 чаши, корпа одозгора за дополнително складирање што сакате. Уникатен дизајн : тркалезната основа на дното може да ви помогне да складирате многу јадења и чинии. Цврста структура : со 4 силиконски стапала што не се лизгаат за да спречите гребење на масата, одржувајте добра рамнотежа. Повеќенаменски : класичен дизајн, погоден за дневна соба, кафуле, кујна и ресторан итн., направете ја вашата плоча чиста и уредна.Уживајте во совршен попладневен чај. Волумен на производот : 10.4 "Wéx 10.4" D € 13.2 " H.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата