.

.

Памучна Долна Кошула Машка Летна Мода Секојдневна Еднобојна Патент Џебна Маица Кошула Со Кратки Ракави Топ Блуза Тешка Памучна Кошула

Памучна Долна Кошула Машка Летна Мода Секојдневна Еднобојна Патент Џебна Маица Кошула Со Кратки Ракави Топ Блуза Тешка Памучна

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и партија. Стил : Секојдневен. Материјал : Имитација на памук. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : Кратко. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : табела СО големина НА МАИЦИ ОД 1 ПАРЧИЊА : . Големина : М Биста : 108см/42.52" Должина : 72см/28.35" Ракав : 22см/8.66" Рамо : 46см/18.11"Големина : Л Биста : 113см/44.49" Должина : 74см/29.13" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 48см/18.90"Големина : XL Биста : 118см/46,46" должина : 76см/29,92" ракав : 24см/9,45" рамо : 50см/19,69"големина : ххл Биста : 124см/48,82" должина : 78см/30,71" ракав : 25см/9,84" рамо : 52см/20,47"големина : хххл биста : 130см/51.18" должина : 80см/31.50" ракав : 26см/10.24" рамо : 54см/21.26" ● големина ве молиме погледнете Ја Табелата Со Големини на сликата пред да поставите . ①Материјал Е Изработен Од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. ●Натпревар●Машката Маица Е Лесна И Може Да Биде Добро Усогласена со Шорцеви и Фармерки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата