.

.

Машка Проспера Сива Флорида Брегот На Заливот Орли Софтбол Логото Маица

Машка Проспера Сива Флорида Брегот На Заливот Орли Софтбол Логото Маица

DEN 293.28

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете го вашиот дух На Брегот На Заливот На Флорида со фаќање На Оваа Маица Со Лого На Софтбол од Проспер. Направено од мешавина од полиестер и памук, има лесно чувство кое е совршено за секоја пригода. На Флорида Заливот Орли графика се сублимирани. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Бренд : Просфера. Увезени. Вратот на екипажот. Официјално лиценциран. Краток ракав. Машинско перење. Материјал : 50% Полиестер/50% Памук. Сублимирана графика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата