.

.

Женски Цветен Летен Фустан Длабоки Сарафани Без Ракави Без Врат Возбудливи Бохо Макси Фустани

Женски Цветен Летен Фустан Длабоки Сарафани Без Ракави Без Врат Возбудливи Бохо Макси Фустани

DEN 447.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина(см)tttttt TTtops Должина : t40t Bust : t97пресврт : t65 Tskirt Должина : t101. М t Tops Должина : t41t Bust : t101пресврт : t69 Tskirt Должина : t102. L t Tops Должина : t42t Bust : t105пресврт : t73 Tskirt Должина : t103. XL Ttops Должина : t43t Bust : t109пресврт : t77 Tskirt Должина : t104. ttttt TT T T T T T T Ttops Должина : t15, 75 t Bust : t38, 19 пресврт : t25, 59 Tskirt Должина : t39, 76 . М t Tops Должина : t16. 14 t Bust : t39. 76 пресврт : t27. 17 Tskirt Должина : t40. 16 . L t Tops Должина : t16, 54 t Bust : t41, 34 пресврт : t28, 74 Tskirt Должина : t40, 55 . XL t Tops Должина : t16. 93 t Bust : t42. 91 пресврт : t30. 31 Tskirt Должина : t40. 94 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Кратко. Тип На Шема : Цветни. Пол : Жени. Тип На Ставка : Сетови. Вклучен Пакет : . 1 х врвови + 1 х Материјал за здолниште : Дводелни здолништа за жени се изработени од полиестерски материјал, лесни, безбедни за кожата и лесни за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : Врвот и здолниште постави жени две парчиња, возбуда ракав, v вратот, култура блузи, долго бохо здолниште, целата усвојување цветни печати, многу модерен. Повод : женскиот сет за здолништа е погоден за секојдневно носење, активност на отворено, облека за клубови, улична облека, плажа, патување, фестивал, состаноци, забава со пријатели, облека за фотографија и така натаму. Сите натпревар : летото здолниште сет се совршен избор за пријатели партија само едноставно додадете високи потпетици и Спојката Стил твое според вашиот настан. Вклучен пакет : 1 х женски врвови + 1 х долго здолниште. Го покажува вашиот карактеристичен темперамент. Бидете модерни и елегантни. Одличен подарок за себе или за вашите најдобри пријатели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата