.

.

Чорапи од неопренови Чорапи Топли Чорапи За Нуркање Зимски Чорапи За Сурфање Термички Лизгачки Чизми За Подводен Риболов Пливање Рафтинг Нуркање Едрење

Чорапи од неопренови Чорапи Топли Чорапи За Нуркање Зимски Чорапи За Сурфање Термички Лизгачки Чизми За Подводен Риболов Пливање

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Тие се направени од густ Неопрен со одлично задржување на топлина, дно со текстура со висок зафат и прилагодлив ремен за глуждот за да гарантираат голема удобност, топлина и заштита. Се вклопуваат цврсто, брзо се сушат. Совршен за сите спортови на вода. Карактеристики : . 3мм премиум неопренови материјал нозете од остри предмети и се загреваат во вода и зимски спортови. дното обезбедува сигурно држење на различни површини. Силната леплива лента за прицврстување ја подобрува затегнатоста на манжетната и обезбедува минимален влез на вода / песок. Прекрасно за нуркање, пливање, сурфање, едрење, кајак, нуркање, рафтинг. Спецификации : . Материјал : Неопренови. Боја : Црна / Роза ( опционално). Големина : S / M / L / XL / XXL (опционално). Тежина : 106 - 162 г / 3,7-5,7 мл. Големина На пакување : 25 * 17 см / 9.8 * 6.7 инчи. Пакет Листа : . 1 * Пар Чорапи 3мм Чорапи Од Неопренови Чорапи Топли Чорапи За Нуркање Зимски Чорапи За Сурфање Термички Лизгачки Чизми за Подводен Риболов Пливање Рафтинг Нуркање Едрење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата