.

.

Дозвола Летни Фустани За Жени Ракави Топла Продажба Во Средна Должина А-Линија Печатени Круг Деколте Фустан Сива м

Дозвола Летни Фустани За Жени Ракави Топла Продажба Во Средна Должина А-Линија Печатени Круг Деколте Фустан Сива м

DEN 516.64

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина од 3/4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Тркалезно Деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Должина На Ракавот Во Стилот : 3/4 Должина На Облека Во Стилот На Ракавот : Средна Должина-Стил На Вратот На Облеката : Тркалезно Деколте-Стил На Фустан : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Половината : 100см/39.37" Колк : 104см/40.94" Ракав : 55см/21.65" Рамо : 39см/15.35" Должина : 94см/37.01" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 36 биста : 100см/39.37" ПОЛОВИНАТА : 104СМ/40.94" колк : 108см/42.52" ракав : 56см/22.05" рамо : 40см/15.75" должина : 95см/37.40" големина : л сад : 8 велика британија : 16 еу : 38 биста : 104см/40.94" ПОЛОВИНАТА : 108СМ/42.52" Колк : 112см/44.09" ракав : 57см/22.44" рамо : 41см/16.14" должина : 96см/37.80" големина : xl сад : 10 велика британија : 18 еу : 40 биста : 110см/42.52" половината : 112см/44.09" Колк : 116СМ/45.67" ракав : 58см/22.83" РАМО : 42СМ/16.54" должина : 97см/38.19" големина : ххл сад : 12 велика Британија : 20 еу : 42 биста : 116см/44.09" половината : 116см/45.67" колк : 120см/47.24" ракав : 59см/23.23" РАМО : 43СМ/16.93" ДОЛЖИНА : 98СМ/38.58" Големина : хххл сад : 14 велика британија : 22 Еу : 44 Биста : 122см/48.03" половината : 120см/47.24" колк : 124см/48.82" ракав : 60см/23.62" рамо : 44см/17.32" ДОЛЖИНА : 99СМ/38.98" Големина : Xxxxl САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 еу : 46 биста : 128cm/50.39" половината : 124cm/48.82" колк : 128cm/50.39" ракав : 61cm/24.02" рамо : 45cm/17.72" должина : 100cm/39.37" ГОЛЕМИНА : XXXXL сад : 18 велика британија : 26 еу : 48 Биста : 134СМ/52.76" Половината : 128см/50.39" колк : 132см/51.97" Ракав : 62см/24.41" Рамо : 46см/18.11" Должина : 101см/39.76" фустани за жени 2023 година. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : 3/4 Ракав, Тркалезно Деколте,Средна Должина,Печатена, А-Линија. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат ласкав изглед. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, секојдневна облека. "МАТЕРИЈАЛ" : 95% Полиестер, 5% Спандекс, женскиот фустан е ултра мек, дише, еластичен, многу удобен и soft.It е погоден за вас. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме измерете ја големината на вашето тело и погледнете ја табелата со големини пред да нарачате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата