.

.

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 179.84

Количината на стоката
Това е достапна

Храна за кучиња, со парчиња говедско месо во гравита. Од 1959 година. Одличен вкус! 100% целосна и избалансирана исхрана за возрасни кучиња. Коментари? прашања? Јавете се на 1-800-252-7022 работни денови. Ве молиме, наведете код од може да заврши. Ве молам рециклирајте. Произведено во Блумсбург Пенсилванија, САД. Содржина на калории (пресметајте) : метаболизирачка енергија (ME) 890 kcal/kg; 330 kcal/Дали барањата за храна на вашето куче се разликуваат во зависност од расата, возраста на големината, нивото на активност и околината. Чувајте ја свежата вода достапна во секое време. Гравските парчиња воз во гравче со парчиња говедско месо, храна за кучиња е формулирана за да се исполнат нивото на исхраната утврдено со профилите за исхрана на храна ААФКО за одржување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата