.

.

Стрккрафт Хилсајд Дете за дете црно

Стрккрафт Хилсајд Дете за дете црно

DEN 1279.84

Количината на стоката
Това е достапна

Прегрнете го специјалниот момент кога вашето малечко е подготвено за нивниот прв „голем човек“ со креветот за дете на ридскиот рид. Фаќајќи елегантни лакови и безвременски дизајн, овој кревет обезбедува удобно место за вашето дете да се одмори во текот на најважната фаза на развој од нивниот живот. Направено од одржливо, висококвалитетно борово дрво и композити од Нов Зеланд, овој комплетно склопен дизајн нуди заштитни плочи од двете страни на креветот за дополнителна безбедност. Достапно во повеќе нетоксични завршувања, креветот за дете на ридот Сторккрафт е тестиран за да ги исполни или надмине сите федерални стандарди за безбедност. Прв кревет „Голем“ за вашето малечко. Стражарите од двете страни нудат дополнителна заштита. Се вклопува во душек за дете со стандардна големина. Изработени од одржливо, висококвалитетно новозеландско бор и композити; Достапно во нетоксични завршувања. Ги исполнува или ги надминува сите федерални стандарди за безбедност; Ограничена гаранција на производителот од 1 година.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата