.

.

Женски печатени хеланки за Ноќта на вештерките

Женски печатени хеланки за Ноќта на вештерките

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Прославете ја сезоната во стил со избледените славни печатени хеланки за празници. Тие се изработени од супер-мека ткаенина со маички со спандекс за истегнување, фигура што се вклопува во фигури, и имаат забавна и разнобојна шема со теми за празници, отпечатени низ сите трска од бонбони, снегулки, па дури и корги возејќи санки на некои варијанти! Овие хеланки на глуждот имаат стил без кавга за влечење со покриена еластична лента за половината за вклопување и мазно чувство на вашата кожа. Тие се достапни во разновидни стилови на празници и се одлични за забави, обични привлекувачи или само што лежат низ куќата. Забележани славни печатени празници за празници : 90% полиестер, 10% спандекс. Хеланки . Измислица со мека маичка. Должина на глуждот. Целокупната печатена шема со теми за одмор. Повлечен стил со покриена еластична лента за половината. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, ладно железо од обратна страна ако е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата