.

.

Уникатен разбој гавл Аурора современа цветна област килим или тркач

Уникатен разбој гавл Аурора современа цветна област килим или тркач

DEN 2752.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кога сте добиле талент за драматичните и сакате да се совпадне килим, колекцијата Аурора се издвојува меѓу останатите. Темните и светли бои работат во живописен контраст со апстрактните, дизајни инспирирани од природата гарантирани да привлечат внимание. Прегрнете ја вашата внатрешна дива. Беж/2 '7 x 10' 0. 65% полипропилен и 35% полиестер. Машински изработени. Ранер. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,5 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата