.

.

Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум-позлатен правоаголен држач за пепел со кабелски ланец на Форзантина

Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум-позлатен правоаголен држач за пепел со кабелски ланец на Форзантина

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Изразувајте ја својата посветеност за вашата сакана личност со овој 3-Д правоаголен ѓердан на приврзок за држач за пепел. Модерен во родиум позлатена сребро, овој реверзибилен приврзок од 39х17мм има впечатливи обрасци. Овој спомен накит ви овозможува безбедно и внимателно да чувате мала количина пепел за да ја задржите вашата сакана. Замавнувајќи по 18-инчен пролетен прстен затворач обезбеден кабелски ланец. : Стерлинг Сребрена Метална боја : Whitepent со димензии на кауција : 39мм x 17mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmopens Reversible3dyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. : Италија Стерлинг сребро, полиран, дијамантски, пролетен прстен, 18-инчен кабелски ланец.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата