.

.

Без граници јуниори плус големина измиена графичка екипаж, џемпер, големини 1x-4x

Без граници јуниори плус големина измиена графичка екипаж, џемпер, големини 1x-4x

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Маицата што не можете да чекате да ја облечете кога температурата е исправна. Графичката џемпер на границите не се одликува со пријатно руно што се изми за рамномерно чувство на рака и на врвот со смело и етерично графичко печатење. Со капка рамо, контраст со ребра и опуштено вклопување, оваа маичка е за пријатна удобност за сезоната и пошироко. Спарете ја оваа тренд графичка џемпер со вашите омилени обични дното за изглед во кој сакате да живеете. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со рамења на капки. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Alliver Wash; графички принт од предната страна; ребрести трим. Измината графичка маичка со плус на јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата