.

.

Topенски цвет вратоврски на вратот на вратот на вратот на вратот на вратот на врвот на ракавот

Topенски цвет вратоврски на вратот на вратот на вратот на вратот на вратот на врвот на ракавот

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Topенски врат -вратот на вратот на вратот на вратот, ракав за ракави, ракави за ракави и клучни вратички нудат малку воздушна упад на дизајнот, за сладок, слаб изглед на летен ден. Совршено за какво било опкружување, можете да ги одржувате работите случајни или облечени со тоа што ги спарувате со какви било чевли од потпетици до обични сандали и повеќе. 95% полиестер 5% спандекс. Врза за вратоврска. Цветен принт. Кратки ракави. Врвовите на жените. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот носи х-мал, (модел на тело со големина : висина : 5'8 ", градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, рамо : 15 3/8 инчи, колк : 34 1/2 инчи, тежина : 122 фунти ). Мерење (во инчи) големина градите ширина на рамото вкупна должина - 35 - 17 7/8 24 1/4s - 37 - 18 7/8- 24 3/4 M 39 - 19 7/8 25 3/8 L - 42 1/2 - 21 5/8 26 XL - 46 1/8 23 3/8 26 5/8.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата