.

.

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Време на одмор Црно пошумено мушка венец, 12 ' : Дизајнирано со задебелен изглед на брада во класичен црн. Гарланд сигурно ќе стане омилен семејство за секој Божиќ. Се одликува со висечка јамка за лесно поставување. Прекрасно драпете над мантили, влезови, скалила, околу други украси или како облекување за вашата трпезариска маса. Мерки во должина од 12 '.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата