.

.

Аусист Летни Фустани За Жени, Мини Фустан, Асиметричен Синџир Ремен Декор Се Лизга Фустан, Крстосница Без Грб Бодикон Здолниште Блузи Два Сет Дозвола

Аусист Летни Фустани За Жени, Мини Фустан, Асиметричен Синџир Ремен Декор Се Лизга Фустан, Крстосница Без Грб Бодикон Здолниште

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : оваа ткаенина со мала тежина е многу мека и еластична ,Совршена за плажа и одмор.Неправилен дизајн, дводелен комплет секси прерамки за синџири.Можете да носите во бар по еден ден,тоа ќе ве направи повеќе шармантни на забавата, одличен избор за вашиот vacation.It може да се носи со високи потпетици, сандали и можете да додадете јакна доколку времето е студено.Нега на облека : машина за перење со ладна вода во нежен циклус. Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен : одговара на големината како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ топ 1пц Табела Со големина На здолниште : Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Врвови Должина : 42см/16.54 "Половината : 60-76см/23.62-29.92" Колк : 82-104см/32.28-40.94 "Должина На Здолниште : 41см/16.14" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Врвови Должина : 43см/16.93 "Половината : 64-80см/25.20-31.50" Колк : 86-108см/33.86-42.52 "Должина На Здолниште : 43см/16.93" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Врвови Должина : 44см/17.32 "Половината : 68-84см/26.77-33.07" Хип : 90-112см/35.43-44.09 "Должина На Здолниште : 45см/17.72" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Врвови Должина : 45см/17.72 "Половината : 72-88см/28.35-34.65" Хип : 94-116см/37.01-45.67 "Должина На Здолниште : 47см/18.50" Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Врвови Должина : 46см/18.11" Половината : 76-92см/29.92-36.22" Колк : 98-120см/38.58-47.24" Должина На Здолниште : 49см/19.29" Летни Фустани За Жени : женски асиметричен ланец без ракави тесно здолниште со половина тело поставено розово ПЕЧАТЕНО ПОЛУ-Здолниште XL. ТКАЕНИНИ : ДОБРА количина на Истегнување,дишење,допир на кожата,прави да се чувствувате добро. Повод : Совршен за пролет, лето, aut и зима, градина, свадба, матурска, деверуша, вечер, враќање дома, коктел,крајбрежје, плажа, одмор, секојдневно носење, забава, состаноци, шопинг, роденден, други прилики. Совети за Совпаѓање на модата : можете да одговарате со високи потпетици, чизми, сандали или накит за нежен изглед. Нашата продавница продава и сандали, само побарајте женски сандали Аусист и ќе ги видите. Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да извршите плаќање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата