.

.

uublik валентин облека Мода Женски Лабава Краток Ракави Лист Печатење Маица Повик О-Вратот Врвот

uublik валентин облека Мода Женски Лабава Краток Ракави Лист Печатење Маица Повик О-Вратот Врвот

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Модна Женска Лабава Маица Со Лист Со Кратки Ракави Обична О-Вратот спецификациипол : Женска Сезона : Лето/Пролет/Fall Прилика : Дневен Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Должина На Кратки Ракави : Стил На Кратки Ракави : Мода,Каузален Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Биста Должина РАКАВ XL 10 14 40 108 CM/42.52" 69 CM/27.17" 20см/7.8"Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 108см/42.52" Должина : 69см/27.17" Ракав : 20см/7.8" Мека И Удобна Ткаенина Со Добра Еластична. Краток ракав обични цветни хенли кошули со копчиња. Лесно се комбинира со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Добро за датира, повик, патување, дома, канцеларија, одмор, плажа, мајчинство итн. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96СМ/37.79" Должина : 63СМ/24.80" Ракав : 18.5 см/7.2" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.4"' Должина : 65СМ/25.59" Ракав : 19см/7.4" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 104СМ/40.94" ДОЛЖИНА : 67СМ/26.37" РАКАВ : 19.5 см/7.6" големина : xl САД : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 108СМ/42.52" должина : 69см/27.17" РАКАВ : 20СМ/7.8" ГОЛЕМИНА : XXL сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 112см/44.09" должина : 71см/27.96" ракав : 20.5 см/8.0" големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 118см/46.45" должина : 73см/28.7" Ракав : 21СМ/8.2".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата