.

.

Полинкети Мали Девојчиња Облека За Денот На Вљубените, Црвени Врвови Со Еднобојни Возбудувања Со Долги Ракави + Сет За Здолниште За Суспендирање

Полинкети Мали Девојчиња Облека За Денот На Вљубените, Црвени Врвови Со Еднобојни Возбудувања Со Долги Ракави + Сет За Здолниште

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мали Девојчиња Денот На Вљубените Облека, Долги Ракави Солидна Боја Возбудува Блузи + Суспендиран Здолниште Во Собата. Карактеристики : . Еластичниот појас обезбедува совршено вклопување за одгледување бебе. Нежно миење на рацете на студ. Висат сува. Не пеглајте/избелувајте. Ве молиме погледнете ги деталите за големината како подолу пред купувањето. Големина(см)ttttttttt T. 90 Ttops Должина : t35t Bust : t50пресврт : t40 Tskirt Должина : t25t Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t37t Bust : t54пресврт : t42 Tskirt Должина : t28t Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t39t Bust : t58пресврт : t44 Tskirt Должина : t30t Возраст : t2-3 Години. 120t Tops Должина : t41t Bust : t62пресврт : t46 Tskirt Должина : t32t Возраст : t3-4 Години. 130t Tops Должина : t43t Bust : t66пресврт : t48 Tskirt Должина : t34t Возраст : t4-5 Години. Големина (инч)ttttttttt T. 90 Ttops Должина : t13, 78 t Bust : t19, 69 пресврт : t15, 75 Tskirt Должина : t9, 84 t Возраст : t12-18 Месеци. 100 t Tops Должина : t14, 57 t Bust : t21, 26 пресврт : t16, 54 Tskirt Должина : t11, 02 t Возраст : t18 - 24 Месеци. 110 t Tops Должина : t15, 35 t Bust : t22, 83 пресврт : t17, 32 Tskirt Должина : t11 ,81 t Возраст : t2-3 Години. 120 t Tops Должина : t16. 14 t Bust : t24. 41 пресврт : t18. 11 Tskirt Должина : t12. 60 t Возраст : t3-4 Години. 130 t Tops Должина : t16, 93 t Bust : t25, 98 пресврт : t18, 90 Tskirt Должина : t13, 39 t Возраст : t4-5 Години. Спецификација : . Материјал : Памук, Полиестер. Боја : Црвена. Стил : Слатка. Пол : За Девојки. Стил : Слатка. Сезона : Лето, Пролет, Fall. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. 1 Х Здолниште За Суспендирање. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен памук и полиестер. Супер пријателски за кожата, мек и дише, удобен за носење, заштитувајќи го секој сантиметар од кожата на бебето. Карактеристика : Врвови : Долг ракав, еднобојна, возбуда, тркалезен врат. Здолниште за суспендирање : Еластичен појас, печатење со стрелки на срцето, затворање на вратоврската. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : Трендовски стил, сигурно ќе направи вашата мала принцеза да изгледа поубаво и привлечно. Овој комплет за есенски облеки од 2ps ќе ја направи да блесне во секоја пригода. Подарок : Секојдневна облека од 2 парчиња поставена за доенчиња. Идеален избор за празничен подарок за вашата ќерка или внука. Тие ќе добијат многу комплименти додека носат. Прилика : Погоден за повеќето прилики, како : секојдневно носење, дом, забава, семеен собир, прослава, фестивалски настани, фотосесии, роденден, забава, натпревар итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата