.

.

Туш Завеса Овошје Туш Завеса Бохо Туш Завеси За Бања Без Мирис Фарма Туш Завеси За Бања Симпатична Туш Завеса Куки со Куки, 72х72

Туш Завеса Овошје Туш Завеса Бохо Туш Завеси За Бања Без Мирис Фарма Туш Завеси За Бања Симпатична Туш Завеса Куки со Куки,

DEN 323.36

Количината на стоката
Това е достапна

⌛ ОД неговото создавање, ФАБОТ се фокусираше на три основни вредности : дизајн, квалитет и иновации. Ние сме предизвикани секој ден е да дизајнираме и развиваме најдобро во домашниот текстил, така што нашите клиенти секогаш чувствуваат дека она што го купуваат е во тренд, долготрајно. Постојано развиваме нови бои, дезени и линии на производи - Следете ја Нашата Продавница За Брендови за најновите лансирања! Нашата цел : "Нека секое семејство има висок квалитет, уникатен оригинален дизајн производи за домаќинство" ⌛ ЗАВЕСА ЗА Туширање СО ОВОШЈЕ ФАБОТД : Додавање Убавина, Хармонија М-60"Wx72"Л; XL-72" W x72 " L, овој комплет завеси за туширање со овошје е погоден за повеќето кади со стандардна големина, туш кабини во вашата бања. работи со прави или закривени прачки за туширање. ️ € ® 100% Полиестер Q : оваа завеса за туширање со овошје е изработена од Врвен водоотпорен материјал Од Полиестерска Ткаенина за да спречи прскање вода, брзо сушење. Тесното ткаење на задебелената ткаенина ја обезбедува оваа завеса со цврста, мазна текстура. ️ €_ Материјал€ : Висококвалитетна полиестерска ткаенина. Помек, попријателски за кожата и потрајни. Оваа завеса за туширање може да се пере во машина и може да се пегла на ниска температура.Редовно бришете со мека крпа или сунѓер, со што ќе го продолжите работниот век. ️ € ●Лесен за закачување q : оваа завеса за туширање со овошје одговара на многу кади за туширање со стандардна големина и работи со прави или закривени прачки за туширање. Обезбедува приватност и декоративна привлечност и може да се користи како самостојна завеса. Користете го со или без лагер како што сакате. ️ € ®Повеќе Прилики : завесата за туширање со овошје е совршена за секој што сака да додаде малку забава и каприц во туширањето - користете дома, кондоминиум, хотел, студентски дом, теретана и насекаде на друго место.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата