.

.

Lee Boys Performance Cargo Short, големини 4- & Husky

Lee Boys Performance Cargo Short, големини 4- & Husky

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Le Boys West Performance Cargo Short, големини 4-20 & Huskylee Boys West Performance Shorts Shorts имаат класично вклопување и комунални услуги за издржливост. Повеќе џебови обезбедуваат простор за сите ножеви на вашиот авантуристи. Направено од истегнување ткаенина со прилагодлива лента за прилагодување на половината со сигурност за цела дневна удобност. Класично вклопување. Издржлив истегнување. Карго џебови со затворање на копчињата. Сигурно-2-фит прилагодлива лента за половината. Заварувајте ги џебовите на колкот. Стил# 5205604.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата