.

.

6Х135 6Х139. - 19ЕТ 106ЦБ САТЕН ЦРНА МАШИНСКИ ЛИЦЕ

6Х135 6Х139. - 19ЕТ 106ЦБ САТЕН ЦРНА МАШИНСКИ ЛИЦЕ

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

ЈОН 189 18Х10 6Х135/6Х139, 7 - 19ЕТ 106ЦБ САТЕНСКО ЦРНО/МАШИНСКО ЛИЦЕ Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни материјали кои обезбедуваат издржливост и функционалност. Овие бандажи додаваат секси, елегантен стил на вашето возење. Сите Јонски Бандажи ги поминаа стандардите НА ISO 9000, OEM, SEA, JWL-T, ПРЕКУ И TUV. Изработени со различни дизајни и завршетоци, Јонските Бандажи сигурно ќе го надополнат изгледот на секое возило. Променете ги вашите стари, здодевни тркала денес со најелитните тркала на пазарот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата