.

.

Женски Висок Половината Памук Краток Мека Дише Долна Облека, Пакет

Женски Висок Половината Памук Краток Мека Дише Долна Облека, Пакет

DEN 281.44

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : . Име на производот : женски висок струк чисти памучни панталони мека долна облека со голема големина што дише. Стил на производ : висок струк, еднобојна, контрастна боја, памук, голем код. Материјал : Квалитетен памучен материјал, лесен дише, нека вашата кожа може да дише слободно дишење. Боја : 4 боја опционално. Шу режим : овие памучни гаќички со големи димензии, висококвалитетен памучен материјал има добра еластичност и ефект на пот што дише, дизајнот со широк струк може подобро да одговара на половината за да се носи поудобно, повеќе бои и големини можат Да ви задоволат Различни потреби, како подароци им даваат на семејството и пријателите?. Состав на производот : долна облека еден -. Забелешка : Бидејќи е рачно мерење, има дисплеј за грешка од 1-2 см и има разлика во развојот на бојата. Опис на големината : . Големина-Половината-Колк. М-66.04-68.58 цм 26.0"-27.0"- 91.44-95.25 см 35.9 "-37.4". Л-73.66-76.2 цм 28.9"-29.9"99.06-102.87 см 38,9 "-40,4". ХЛ-80.01-83.82 цм 31.4"-32.9"-109.22-113.03 см 42.9 "-44.4". ХХЛ-93.98-97.89 цм 36.9"-38.5"- 113.03-118.11 см 44.4 "-46.4". 3 XL97.79-104.14 цм 38.4"-40.9"- 119.38-128.27 см 46,9 "-50,4". 4 XL-104.14-110.49 цм 40.9"-43.4"-127-133.35 см 49,9 "-52,4". 5 XL-110.49-116.84 цм 43.4"-45.9"132-142.24 см 51.9 "-55.9". Пакетот вклучува : . 4*долна облека. забелешка : . 1. Поради различна светлина и екран, бојата на проектот може да биде малку поинаква од сликата. 2. Поради различни методи на мерење, може да има толеранција од 1-3см. Молете се за прошка. Пред наддавање, бидете сигурни дека не ви пречи. Имајте убав ден!. Име на производот : женски памучни панталони со висок струк мека долна облека со голема големина што дише. Стил на производ : висок струк, цврста боја, контраст, памук, голем код. Материјал : висококвалитетен памучен материјал, лесен дише, оставете ја вашата кожа Слободно да дише. Боја : 4 бои опционално. удобност : овие памучни гаќички со големи димензии, висококвалитетен памучен материјал има добра еластичност и ефект на пот што дише, дизајнот со широк струк може подобро да се вклопи поудобно, повеќе бои и големини можат да ги задоволат вашите различни потреби, бидејќи подароците им се даваат на семејството и пријателите се добри.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата