.

.

Ступел Индустрии Модерен Букет Со Цвеќиња Од Хидрогени Апстрактно Цветно Сликарство, 48, Дизајн На Жанет Вертентес

Ступел Индустрии Модерен Букет Со Цвеќиња Од Хидрогени Апстрактно Цветно Сликарство, 48, Дизајн На Жанет Вертентес

DEN 583.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 36 х 1,5 х 48 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Дизајн На Жанет Вертентес.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата