.

.

Машка премиум Плет предна панталона

Машка премиум Плет предна панталона

DEN 319.52

Количината на стоката
Това е достапна

Панталоните за премија за мажите на Georgeорџ Преат-предни каки се идеални за многу гардероби. Со обичен дизајн, тие можат да се носат за да се релаксираат или да работат. Панталоните на Georgeорџ Каки се достапни во јачмен, Мока Чип, јачмен 1, црна саѓи, црна и мока тонови. Можете да ги спарите со мета за обичен ден и да ги облечете со копче надолу и чевли за облекување. Пакетите имаат памучна конструкција што додава мекост и удобност. Тие имаат два предни џебови, што ви овозможуваат да ги носите потребните предмети со вас во движење. Тие исто така имаат два џебови за заварување. Pretium Georgeорџ Машки Премиум Плетирани предни каки панталони : 100% памук. 2 предни џебови. 2 џебови за заварување. Затворање на копче и патент. Памучни каки панталони имаат јамки за ремени. Машинско миење ладно. Достапно во јачмен, Мока Чип, јачмен 1, црн саѓи, црна и мока.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата