.

.

машки обични спортски панталони хеланки панталони џебови работна облека фармерки

машки обични спортски панталони хеланки панталони џебови работна облека фармерки

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

што добивате : 1 КОМПЈУТЕР менс жан.Е Истегнете Панталони Облека За Мажи Облека Мажи 511 Тенок Фит 511 Тенок Фит Менсизајз табела : . Големина : М Половината : 62см/24.41" : 100см/39.37" Должина : 98см/38.58"Големина : Л Половината : 65см/25.59" : 104см/40.94" Должина : 100см/39.37"Големина : XL Половината : 68см/26.77" : 108см/42.52" Должина : 102см/40.16"големина : xxl половината : 71cm/27.95" : 112cm/44.09" должина : 104cm/40.94"големина : xxxl половината : 74cm/29.13" : 116cm/45.67" должина : 106cm/41.73" трајни материјали : изработени со издржлив и удобен флекс тексас за дополнителна Леснотија На Движење, овие разноврсни Фармерките се Направени да траат преку секојдневно носење. УДОБЕН ФЛЕКС ПОЈАС : Конструиран Имајќи Ја Предвид Удобноста - Нашиот Иновативен Флексибилен Појас Со Истегнувачки Тексас Ленти Обезбедува Удобно Вклопување Што се Движи и Се Наведнува Со Вас. РЕДОВНО ВКЛОПУВАЊЕ : Изградени Со Редовно Вклопување На Седиштето и Бутот, Овие Фармерки Со Редовно Вклопување Со Пет Џебови Седат На Природниот Струк За Удобно Вклопување. СЕКОЈДНЕВЕН СТИЛ СО ПЕТ ЏЕБОВИ : Овој Секојдневен Јеапан Со Удобен Струк Ве Носи Од Канцеларија И Излегува До Денес Ноќ, Одржувајќи Се Чувствувате И Изгледате Одлично. Машинско Перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата