.

.

Примарно Злато Каратно Бело Злато Лесна Рамна Лента Големина 5

Примарно Злато Каратно Бело Злато Лесна Рамна Лента Големина 5

DEN 9872.96

Количината на стоката
Това е достапна

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд. Во бело злато од 10 карати, оваа лента широка 2,5 мм има дизајн со рамни квадратни рабови што создава модерен изглед. Оваа лесна лента доаѓа во големина на прст 5. Метална Тежина : 1,55 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата