.

.

Летни Машки Маици Обични Шарени Печатени Маици Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Маица За Патување Одмор

Летни Машки Маици Обични Шарени Печатени Маици Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Маица За Патување Одмор

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 21см/8.27" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 108см/42.52" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 22см/8.66" Должина : 72см/28.35" големина : л Сад : 12 еу : 42 биста : 113см/44.49" рамо : 48см/18.90" ракав : 23см/9.06" должина : 74см/29.13" големина : xl Сад : 14 еу : 44 биста : 118см/46.46" рамо : 50см/19.69" ракав : 24см/9.45" ДОЛЖИНА : 76cm/29.92" големина : xxl сад : 16 еу : 46 биста : 124cm/48.82" рамо : 52cm/20.47" ракав : 25cm/9.84" должина : 78cm/30.71" пол : менокација : дневен и домашен стил : мода и рекреативна Сезона : летен натпревар : Врвовите на маиците може да се совпаднат со хеланки, ТЕСНИ ФАРМЕРКИ, Шорцеви, јога панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн. Прилики : оваа секојдневна кошула е убава за забава, одмор, плажа, клуб, дневна и летна облека.Тип на шема : Стил На Печатење : Секојдневно/Секојдневно што добивате : 1 Х Машка Кошула Соодветна За спорт, бејзбол,плажа, атлетик, тренинг,бизнис, дневен фустан и секојдневни прилики. Маици и ви носи едноставен и без напор стил заедно со удобност со костум за сите секојдневни прилики, како што се секојдневно носење, спорт, работа, пешачење на плажа,одмор итн. Изгледате убаво додека ја задржувате леснотијата на движење и додавате удобност. Дизајн : Стилска секојдневна машка кошула. Подароци за вашето момче, син, сопруг и себе си. Може Да Ги Носите Кошулите Како Кошули За Облекување Или Како Обични Кошули, Сето Тоа До Вашиот Личен Лајк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата