.

.

Sumbell Industries Cruisin Surfin Chillin Text Text Bicycle Cashter Gratuge Iutical Sign Graphic Art Необрачен уметнички печати wallид, 7x17

Sumbell Industries Cruisin Surfin Chillin Text Text Bicycle Cashter Gratuge Iutical Sign Graphic Art Необрачен уметнички печати

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 7 x 0,5 x 17 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Jamesејмс Виенс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата