.

.

Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas Prints 'Diamonds for Brunch' лустери - злато, бело

Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas Prints 'Diamonds for Brunch' лустери - злато, бело

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дијамантите за бранч, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Пистата Авенија мода и глам wallидни уметности Пранка „Дијаманти за бранч“ лустери - злато, бели карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Убавина и моден дизајн со тема на лустери за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата