.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко. Момци Деним отсечени кратки, големини 4-18

Потпис од Леви Штраус и Ко. Момци Деним отсечени кратки, големини 4-18

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Потпис од Леви Строс и Ко. Денимските шорцеви на момчињата нудат забавно, свежо преземање на обичен, топло време класик. Тие седат на половината и имаат тенок вклопување низ седиштето и надолу кон искривениот полите. Меки, флексибилни, гроздобер инспириран тексас се протега и се движи со него, без оглед каде оди или што станува. Скриената прилагодлива лента за половината го прави прилагодувањето на вклопувањето. На половината/пораст. Поштенски лета. 5 џеб. Гроздобер инспириран тексас. Внатрешна прилагодлива лента за половината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата