.

.

22 Греј МДФ, Дрво И Огледало Стакло Акцент Кабинет Со Фиоки

22 Греј МДФ, Дрво И Огледало Стакло Акцент Кабинет Со Фиоки

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подобрете го изгледот на вашата соба со овој прекрасен и функционален кабинет за акцент. Неговиот модерен дизајн сигурно ќе биде прекрасна декорација. Овој акцентен кабинет е неверојатно добро изработено парче, изработено од МДФ, дрво и огледувано стакло. Тоа е долготрајно парче, сигурно ќе служи добро за годините што доаѓаат. Покрај тоа, овој акцент кабинет има две фиоки. Што се однесува до мерењата, тие се 22' за висина, 23' за ширина и 15,75' за длабочина, и тежи 45 килограми. Овој акцент кабинет има многу простор за вашите работи, и ќе направи секоја соба да изгледа подобро едноставно со тоа што е таму. Тоа ќе се вклопи одлично во вашата канцеларија, на пример. 22" Сива МДФ, Дрво, И Огледало Стакло Акцент Кабинет со 2 Фиоки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата