.

.

Машка карго-панталона за машка облека, со големини 32-44

Машка карго-панталона за машка облека, со големини 32-44

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Машка карго-панталона за работа на Wrangler, големини 32-44 кога вашата гардероба треба да биде доволно тешка за да го одржи своето, овој карго Pant Workwear Pant на Wrangler е подготвен за работа. Наменети за мажи кои бараат многу од облеката на работа и дома, овој карго, патеки ги има сите карактеристики што ви се потребни за да ја завршите работата, вклучително и џебови за заварување, карго џебови за најважни работи и лепенка за засилување на десната страна. Опуштеното вклопување ве одржува лесно да се движите на работа. Значи, без разлика дали сте надвор од работа или правите задачи околу куќата, оваа машка панталона за мажи Вранглер е задолжително за вашата гардероба за работна облека. Опуштено вклопување. Лажички предни џебови и заварувајте ги џебовите. Товарни џебови. Лепенка за засилување на десната страна. 60% памук, 40% полиестер. Стил #112320219.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата