.

.

Едноставно Дејзи 18 18 Виолетова пролетни цветни салфетки, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 18 Виолетова пролетни цветни салфетки, сет од 4

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за украси со збир на едноставно маргаритка 18 "x 18 " Виолетова пролетни цветни салфетки од нашата колекција на ботанички цвеќиња. Поставете ја масата со овие салфетки за да додадете добредојде и цветно чувство на вашиот простор за јадење! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Вашиот украсен декор е загарантиран да цвета со градината убавица што се наоѓа во оваа колекција. Едноставно Дејзи 19 „X 19“ пролет цветни 1 цветни печатени салфетка : Едноставна, но сепак елегантна 19 -тина салфетки, доаѓаат во сет од 4. идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска конструкција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата