.

.

Дирфоамс Машки Тоби Микросуед Мокасин Папучи Со Вратоврска

Дирфоамс Машки Тоби Микросуед Мокасин Папучи Со Вратоврска

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

DF Adapt нуди удобност без пот, осигурувајќи дека овие папучи од мокасин се совршен избор за целодневна релаксација! Влошките од мемориска пена и внатрешниот / надворешниот дизајн ви помагаат да останете удобни низ куќата и пошироко, додека супер меката постава ги лулка вашите стапала со секој чекор. . Микросуед или ватиран кариран горен дел со детали за камшик и чипка и вратоврска од вештачки велур. Пријатно тери подножје со берберска постава. Без удобност на пот СО ДФ Прилагодување ги одржува стапалата пријатни и суви. Амортизирана влошка со мемориска пена за дополнителна удобност. Лесна силуета за вклучување/исклучување со внатрешен/надворешен ѓон понуден во средна и широка ширина. Машина за перење за долготрајна свежина. Микросуед или ватиран кариран горен дел со детали за камшик и чипка и вратоврска од вештачки велур.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата