.

.

Никелодеон: Индиции Сина: Забелешка Танц Плејмат-Вклучува Звуци & Опции Меморија Игра, 31 13.75 Музички Мат, Возраст 3+

Никелодеон: Индиции Сина: Забелешка Танц Плејмат-Вклучува Звуци & Опции Меморија Игра, 31 13.75 Музички Мат, Возраст 3+

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сините Индиции & ќе Плејмат карактеристики 8 шепа печатење во облик на белешки (Направи, Повторно, Ми, Фа, Така, Ла, Ти, Направи) со 4 инструмент звуци. Само притиснете (или скокнете) на копчето" избери " и слушајте како се менуваат инструментите помеѓу гитара, пијано, виолина и ударни удари. Децата можат да го изберат својот омилен инструмент за свирење демо песни или свирење по една нота. За уште позабавно, тие можат да танцуваат и да пеат заедно со Тематската Песна На Блу И Тебе. Со вкупно четири демо песни и функција за мемориска игра што им овозможува на децата да учат и да повторуваат белешки, оваа детска подлога за пијано обезбедува бесконечна забава. Плејматот за мали деца е мек и издржлив, така што децата можат да скокаат и да танцуваат на него со часови. Може да се преклопи и да се носи за дополнителна погодност. Потребни се двеa Батерии. На возраст од 3+години. Децата можат да научат да препознаваат низа белешки со Индициите На Сината Боја 8 Забелешка Деца Плејмат. Постојат 8 белешки во форма на печатење шепи за скокање или притискање. Карактеристики 4 опции за звук на инструменти плус функција за мемориска игра. Танцувајте и пејте заедно со Индициите На Блу И вие тематска песна. Лесен за носење и чување на возраст од 3+години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата