.

.

Надувување 11 Средни Топки На Плажа Исполнети Со Сјај, Роденден, Играчки

Надувување 11 Средни Топки На Плажа Исполнети Со Сјај, Роденден, Играчки

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

"Топките На Плажа Се Забавни, Но Тие Се Уште Позабавни Кога Се Исполнети Со Шарен Сјај. Овие Забавни Топки Се Исполнети Со Сјај Што Весело Ќе Падне Во Топката Кога Топката Се Движи. Одличен Избор За Фаворизирање На Забави На Плажа Овие Топки Се Исто Така Одличен Избор За Награди Во Училница Што Ќе Ги Натераат Децата Да Се Движат. Винил. Надуени 11." Винил. Надуени, 11".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата