.

.

14к Бело Злато Гравирање Рамен Бенд

14к Бело Злато Гравирање Рамен Бенд

DEN 9872.96

Количината на стоката
Това е достапна

14к Бело Злато 12мм Лесна Рамна Свадбена Лента Големина 8.5 Големина : 8.50 Должина : 0 Мм Материјал : Примарна - Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Количина_1 : 1 позлата : Ширина На Родиум : 12 Ммстоун Поставување_1 : Прстен Машини (Минимум) : 8.5 Големина (Максимум) : 8.75 Зголемување На Големината : 0.25 Функција : цврст Материјал : примарно : Златно Вклопување : Стандардизирана Големина : Форма На Камен_1 : Тбденгравибилно : Да тип на производ : Накит Тип На Накит : Прстени продадени по единица : Секој Пол : Унисекс материјал : примарна Боја : Тип На Белење : Тип На Свадбена Лента : Тип На Рамен Камен (Друго)_1 : Облик На Прстен За Монтирање На Страничен Камен : Рамна Тежина : лесни Прилагодени Предмети Не Можат Да Се Вратат Материјал : Примарна Чистота : 14к Завршница : Полиран Камен Количина_1 : 1 Позлата : ширина на родиум бенд : 12 Мм Камен Поставување_1 : големина на машина за прстен(Минимум) : 8,5 Големина (максимум) : 8,75 Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0,25 Карактеристика : Цврст Материјал : Примарен : Злато. Прстен Одговара : Стандардна Големина : Да Камен Форма_1 : ТБД Гравирање : Да Тип На Производ : Накит Накит Тип : Прстени Продадени По Единица : Секој Пол : Унисекс Материјал : Примарна Боја : Бел Прстен Тип : Свадба Бендови Тип На Работ : Рамен Прстен Форма : Рамен. Совршен за лична облека или подарок за вашата љубов да го одбележи вашиот посебен момент. Одличен подарок за вљубените, годишнина, ангажман, свадба, роденден, Божиќ, нова година, дипломирање или некои посебни моменти во животот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата