.

.

Сите Топки Пумпа За Гориво Модул За ПОЛАРИС АЦЕ 16, АЦЕ ЕУ 15

Сите Топки Пумпа За Гориво Модул За ПОЛАРИС АЦЕ 16, АЦЕ ЕУ 15

DEN 8976.16

Количината на стоката
Това е достапна

Сите Топки Трки Пумпа За Гориво Модул 47-1018 Компатибилен Со/Замена За ПОЛАРИС АЦЕ 325 2014-2016, АЦЕ 325 ЕУ 2015, АЦЕ 325 HD 2015, АЦЕ 570 2015 2016, АЦЕ 570 ЕУ 2015 2016, АЦЕ 570 HD 2015 2016 потврдете го делот што одговара порано Купување На Пумпа За Гориво Комплетен Модул Компатибилен Со / Замена За Поларискомпатибилен Со/Замена ЗА : ПОЛАРИС АЦЕ 325 2014 - 2016, АЦЕ 325 ЕУ 2015, АЦЕ 325 ХД 2015, АЦЕ 570 2015 - 2016, АЦЕ 570 ЕУ 2015 - 2016, аце 570 хд 2015 - 2016, аце 570 мд 2016, Аце 900 Ефи Епс 2016 Вратете Ги Изгубените Перформанси ИЛИ Нефункционалната ПУМПА ЗА ГОРИВО СО ОВА ЕКОНОМИЧНО РЕШЕНИЕ. Пумпата привлекува помалку струја од оем додека ја одржува истата брзина на проток при работен притисок ова ги намалува работните температури и го зголемува животниот век на единицата. Комплет вклучува комплетен модул, задржување на орев и заптивка. Комплет ги вклучува сите потребни делови за замена на модулот за пумпа за гориво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата