.

.

Инктастичните Мрзливи Се Моето Духовно Животно Со Симпатична Мрзеливост Илустрација Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичните Мрзливи Се Моето Духовно Животно Со Симпатична Мрзеливост Илустрација Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мрзливите Се Моето Духовно Животно со Симпатична Илустрација На Мрзливост Маица За Мали деца. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичните Мрзливи Се Моето Духовно Животно со Симпатична Илустрација На Мрзливост Маица Со Кратки Ракави Унисекс 0060 ХЕДЕР Греј 3Т. Мрзливите Се Моето Духовно Животно со Симпатична Илустрација На Мрзливост Маица За Мали деца. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. животни дивиот свет сакам љубовник симпатична зоолошка градина подарок дете дете од предучилишна возраст дете облека облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата