.

.

Милвоки Кабриолет Виткање Рака Камион

Милвоки Кабриолет Виткање Рака Камион

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Милвоки 2-во-1 кабриолет преклопен камион со ослободување на копчето и банџи кабел лесно се претвора од вертикална положба во хоризонтална положба. Уредно се преклопува за компактно складирање. Носната плоча може да се преврти надолу за да се приспособат на оптоварувањата кога се во хоризонтална положба. Милвоки-името довербата на про. Тркалцата имаат сопирачки за да го спречат товарот да се движи кога не се користи. Има 150 килограми. капацитет на оптоварување во вертикална положба и 300 фунти. капацитет во хоризонтална положба. Таа има 5 во. тркала што не означуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата