.

.

Унисе Памук Тери Кимоно Бањарка Со Вез Цела Сезона Наметка, ЛГ, Јаглен-Бело

Унисе Памук Тери Кимоно Бањарка Со Вез Цела Сезона Наметка, ЛГ, Јаглен-Бело

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Внесете малку боја во стилот на вашата бања со елегантната Бањарка Ава Унисекс Памук Тери Кимоно Со Вез Наметка За Сите Сезони. Живописниот дизајн на везот на оваа бањарка совршено се комбинира со Модерен, Секојдневен, Класичен или Традиционален домашен декор. Премиум турскиот памучен материјал ја прави оваа бањарка природно силна и мека, со ултра-абсорбента добби ткаат конструкција. Секоја бањарка има пригодна јамка за закачување без оштетување на материјалот. Оваа наметка е многу апсорбирачка за да ви помогне брзо да се исушите после туширање или капење. Овие прекрасни бањарки се достапни во различни бои за стручно да го нагласат вашиот карактер во бањата. Унисекс Памук Тери Кимоно Бањарка Со Вез Цела Сезона Наметка, LG, јаглен-бела еднослојна конструкција за дополнителна удобност и издржливост . Цврст бањарка со обоени везови . Абсорбента ткаенина се чувствува мека против вашата кожа . Закачената јамка ви овозможува лесно да ја обесувате бањарката. СЕРТИФИКАЦИЈА : Оеко-ТЕКС Сертифициран за исполнување на еколошките и безбедносните стандарди . Грижа : машина за перење. Измијте со слични бои. За сушење, исушете го ниско и извадете го веднаш од машината за сушење. Се препорачува да се следат упатствата за етикетата за нега на производи. Димензии : должината на грбот со голем центар е 50", должините на ракавите се по 24", отворите на ракавите се по 7,5", дупките за рацете се по 14,5", висината на јаката е 5", ременот е 74".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата