.

.

7ВО 1080П КАМ ПОЛЕ МНТР

7ВО 1080П КАМ ПОЛЕ МНТР

DEN 2239.84

Количината на стоката
Това е достапна

7 ВО 1080 P CAM PIELD MNTR PYLE PLCMHD80-7-инчен Видео Монитор, Екран За Монитор На Поле За Dslr Canon Никон Sony Камери, Целосен HD 1280x800 IPS Екран-Вклучува Адаптер За Напојување На Ѕид и Сите Кабли Со Бесплатна Сенка за Сонце.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата