.

.

Наредени - Бело-Прачка Џеб Чиста Ткиво Завеса Панел Завеса-43W 84L-Парче

Наредени - Бело-Прачка Џеб Чиста Ткиво Завеса Панел Завеса-43W 84L-Парче

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овие прекрасни и класични проегирни завеси се неспоредливи по квалитет и дизајн. Овие прозорски панели создаваат топла атмосфера со прекрасна дифузија на светлина. Откријте ја разноврсноста на нашата најдобра лесна ткаенина со ткивото проегирни прозорски третмани Од Индиски Селекции. Дајте му стил и софистицираност на вашиот дом кога украсувате со проегирни панели на прозорци. Секоја живописна боја завеси имаат ефект на затоплување на вашиот дом прозорец третман додека обезбедува приватност во исто време. Едноставно чисто, но додадете стил на вашиот прозорец. Направено Од полиестерска вискоза. Врвот : 3 Инчен Џеб Прачка / 2 Инчи Неговиот Заглавие. Може да собере шипки за завеси до 2,5 инчи. Машинско Перење. Продадени по парче. Споменатата цена е за 1 завеса.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата